marci1

Nedíval se severokorejský vůdce na naši pohádku „Pyšná princezna“ a neinspiroval se jí?

Zakázal zábavu, zpěv, alkohol. Nejhorší na tom je, že si občané nemohou odskočit si zazpívat, či dát panáka za hranici, třeba do „Jižního Korejského království“, jako švec z pohádky 🙂
http://eurode­nik.cz/zpravy/ko­nec-zabavy-severokorejsky-vudce-zakazal-ve-snaze-ziskat-vetsi-kontrolu-nad-obyvatelstvem-alkohol-i-zpev

Odpovědi
led

Nie, zjavne ju ani nevidel, pretože
ak by ju videl, nevydal by tento zákaz.
Nepodceňujme jeho myseľ.

autacek

Neinspiroval, v té pohádce si šlo za hranice odskočit a zase se vrátit. A lidé se kupodivu vraceli.