hanulka599

Nedefinovaný snímek v Canon Sx50 HS- co to?

Ahoj,
mám pár měsíců nový fotoaparát a novou kartu.. skoro vždy, když nafotím více fotek, mi při projíždění fotek ve fotáku u jedné naskočí „Nedefinovaný snímek“, který poté nejde v pc otevřít anebo se načte jen horní část fotografie a zbytek je v háji. Už mě to začíná štvát, navíc jedu do Londýna, chci hodně fotit a bojím se, že pak přijedu domů a fotky budou nepoužitelné..a fotit všechno dvakrát se mi nechce. Neví někdo, kde je chyba? Na internetu jsem četla, že to bylo většinou v kartě, ale byly to jen dohady.

Nejlepší odpověď
mosoj

Kartu naformátuj ve foťáku !!! Pokud to nepomůže vyměň paměťovou kartu.

Další odpovědi
Lamalam

Víc karet jsi zkoušela? Pokud to dělá jen u jedné karty, tak je chyba v kartě a použij jinou. Pokud se to děje i u dalších karet, tak bude příčina asi ve fotoaparátu (znečištěné, zoxidované, poškozené kontakty) a bude to zřejmě chtít servis.