Bart12-

Nedávno se mi povedlo odstranit trojan horse a soubor dll(sshnas21.dll) potřebuji vyhledat KDE ho mám najít?

Jak jsem řekl nedávno jsem odinstaloval trojan horse a při zapnutí počítače PC oznamuje že soubor sshnas21.dll nebyl nalezen potřebuji sehnat vhodnou internetovou stránku kde bych si tento soubor stáhnul a moh ho nahradit pls poraďte i s tipem… díky

Nejlepší odpověď
rynek878

zde si ho vyberte:
Doplňuji:
nebo tady,je třeba si to přeložit:

http://dllinfo.dll-free-download.org/s/96790-sshnas21.dll.html

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=1&oq=sshnas21­.dll&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ403&q=sshn­as21.dll+downlo­ad

Další odpovědi
niemand

domnívám se, že onen Trojan horse již zasáhl potřebnou dynamickou knihovnu. Proto Vám doporučuji (jako všem uživatelům zasaženým TH) zálohu dat a následný formát disku. Jeho hledání Vám ničemu neprospěje.
hezký den

Bart12-

dem trochu náročný ze stránek které mi rynek dal(díky) sem se dočet jenom o „fixaci“ kterou nepotřebuji a na radu zazálohovat hard d a fragmentovat opáčím také ne antivirus rozeznal a za včasu(tedy ihned) smazal trojan kterej se nahrál a já tedy potřebuji jenom ten soubor jestli má někdo windows vista tak jeho umístění : C:/WINDOWS/sys­tem32/sshnas21­.dll okopčit,uploa­dovat,dát mi odkaz na stáhnutí a já si to stáhnu,nahradím a budu spokojenej :)

Bart12-

rynku je to hezké že mi hodíš prvních pár stránek z google vyhledávače dem ale to už jsem asi 1000× zkoušel potřebuju jenom jednu dobrou stránku nebo někoho kdo mi to okopčí ze sojí windows vista dík