Natty*

Nedávno jsem zjistila, že bych měla nosit brýle (mám 1 dioptrii na obou očích). Jaké optiky mi můžete doporučit?

Vůbec se v nich nevyznám, nikdy jsem jejich služeb nevyužívala… Nejlépe okolí HK a LBC. S jakými optikami máte dobré, ale naopak i špatné zkušenosti? Děkuju

Odpovědi
pusinka50

Nabídky různých optik se moc neliší. Během roku mají různé akce, reklamy jsou i v radiu a v TV, takže můžeš pořídit za poloviční cenu skla i obroučky, pakliže si u nich necháš zhotovit celé brýle. Optik je víc: Optika, Fokus, Grand Optical, Gellent optika, Eiffel optik.
Není třeba mezi nimi dělat rozdíly, každá se snaží prodat, všude jsou ochotné prodavačky a poměrně pestrý výběr obrouček i skel.
Najdi si na internetu ty nejbližší a na internetu také mrkni, jestli zrovna některá nemá akci, před Vánoci je to běžné, anebo pár týdnů vydrž a sleduj to.
Doplňuji:
Na doporučení očního lékaře dostaneš nějakou menší slevu na skla i obroučky, asi 200 Kč. Doporučení má platnost 1 měsíc.

Prdloush

Já jsem zatím špatné zkušenosti s optikami neměla. V okolí HK nakupuji brýle v Rychnově nad Kněžnou a jsem spokojená se službami optiky INEKOOPTIK u náměstí. :)