ReHu

Nedávno jsem viděla (z auta) cyklistu – na řídítkách měl barevná blikající světla. Nevíte, kde je koupit? Díky.

Červená, modrá a bílá, tuším. Aspoň 5 světel.
Doplňuji:
Ta světla byla po celé šířce řídítek.

Nejlepší odpověď
mosoj

Měl jsem to doma. Koupil jsem to u Vietnamců, jako celou sadu na kolo. Byla u toho ještě normální svítilna s držákem na řídítka a buďto svítila nebo blikala ale bíle. Ta druhá má celou řadu LED diod, modré, červené, bílé a dá se volit na několik způsobů blikání. Já to koupil kvůli té druhé svítilně, ale ta již přestala svítit a tak jsem to minulý týden vyhodil celé. Barevně blikat jsem nepotřeboval. Škoda, poslal bych to.

Další odpovědi
Drap

Zkusil bych prodejny pro cyklisty

hanulka11

jistě v cyklistických potřebách a zkus si zadat cyklistické doplňky třeba se ti podaří najít co právě hledáš

také to mohl být nějaký kutil a vyrobil si to sám

něco jsem objevila
http://eshop.kola-radotin.cz/svetla-na-kolo-a-blikacky/?utm_me­dium=ppc&utm_sou­rce=adwords

mosoj

Tak to ne. Toto byla svítilna štíhlá elipsa, asi tak 12 cm dlouhá a uvnitř řada těch diod.

mosoj

Jinak stále hledám. Už jsem byl i v popelnici!