ReHu

Nedávno jsem viděla v TV dokument o loutkovém divadle Drak v Hradci Králové. Byli jste tam někdo?

Doplňuji:
Já v něm byla několikrát coby dítko školou povinné. Jen jsem chtěla vědět, jestli má pěkné vzpomínky také někdo další.

Odpovědi
led

Malé príjemné divadlo v domčeku so záhradkou, ľudia ‚blázniví‘ do detského divadla, oddychový priestor, blizko rieka /pozor nie nuda, je tam promenáda/…
zápory nepíšem

anonym

V poslední době dávám ruce pryč od všech Draků.