1340martin

nedávno jsem si objednal litá kola 15 palcu 6j 35et.v techničáku mám ale 6,5j 38et vadí to něčemu??

Nejlepší odpověď
tom004

V běžném provozu to asi nikdo nepozná.Problém by nastal,pokud by došlo k nějakému plnění od pojišťovny při nehodě. Ale použít se stejně musí ten rozměr,který je uveden v TP.

Další odpovědi
Hlada

Na autě je možné používat jen ty rozměry kol, které jsou uvedeny v TP. Zpravidla je jich víc. S jinými je auto nezpůsobilé k provozu. Nechápu, jaký má smysl kupovat kola na jiné auto. Vždyť je z čeho vybírat.