Džanička

Nedávno jsem natočila video a uložila ho do počítače…

… chtěla bych ho vlořit na spolužáky, ale bohužel nevím jak.. Je tam napsáno: Video vložíte tak, že zkopírujete URL daného videa a vložíte do řádku pro připsání videa..
Poradíte mi jak na to?? Video mám na disku v PC.. Díky
Doplňuji:
A jde nějak udělat aby se na to video mohly dívat jen vyvolení spolužáci, vždyť je to přeci jen naše video, tak ho nechci vystavovat veřejně.. Pokud to nepůjde, tak škoda.. :(

Nejlepší odpověď
beer

Na Spolužáky nedáváš video, ale jeho odkaz. Video musíš z počítače uložit třeba na Streaam.cz, YouTube atd.(je to popsáno na Spolužácích kde to může být) a teprve potom dáš na vaši stránku Spolužáků jen odkaz na toto video (zkopíruješ horní řádek http:…).
Doplňuji:
Samozřejmě, taky to tak mám. Při ukládání toho videa zvolíš, že nechceš aby ho viděli všichni. No a jen spolužákům dáš ten odkaz )) Je to vyzkoušený!

Další odpovědi
anonym

Snad by ti pomohlo,kdyby jsi tento film uložila na YouTube a po nahrání získáš URL,který vložíš na ?spolužáci.
Má rada je polopatická a určitě se najde fundovanější odpověď.