Miroslavst

Nedáte si taky?

Dali byste si tuto dobrotu k jídlu? Já bych si dal.
http://www.you­tube.com/watch?v=__Y­AWE8VKbI

Nejlepší odpověď
aramah

Moc hezké myšičky tedy ty malé,škoda že už nemám palce.

Další odpovědi
ReHu

Je tedy fakt, že jsem dobrou kašičku s čokoládičkou už moooc dlouho neměla. Asi to budu muset napravit.

vecernice

Z kašičky jsem měla jako děcko nejraději žmolky.Ale jinak klidně můžem udělat nějak kašičkový mejdan.

matymaty

Autobazar už neexistuje.Techni­čák samozřejmě mam,teď jsem koukal do malýho techničáku,mam ho v peněžence a tam nic o polopřevodu uvedeno není.Takže když to budu chtít prodat pak asi nebudu moct,když nemam plnou moc od majitelky na kterou je to napsaný..Můžu to prodat na náhradní díly,nebo to musí koupit někdo,kdo bude obeznámenej se situací..Fakt nevim.Mam doklady,techni­čák,platim povinný ručení,vše je v pořádku.Mam kupní smlouvu s autobezarem,kte­rej už neexistuje..Takže asi tak.Kdybych to tam napsaná měl ten polopřevod,ale auto na sebe nepřevedl,tak co?Auto je přihlášené,re­gistrované,jez­dím s ním,při kontrole nic nikomu nevadí.