Nedarilo se mi prekonavat

unavu,nepomohla kava atd;a tak jsem o prestavce v praci zacala cvicit prosne.Je to povzbuzujici,Ja­ponci to delaji bezne a s udivem kolegu se pridali a jsme cili.Z kraje na mne koukali vselijak a ucel se dostavil.Mam radost.
Doplňuji:
Myslite,ze by Vam to pomohlo?

Nejlepší odpověď
BEAES

Jé to je dobrý nápad, určitě lepší nez kafovat!! U nás v práci by to ale neprošlo, jsem veřejnosti na očích, asi by si mysleli, že jsem se pomátla, začít tam cvičit :o))
Ale chválím za bezva nápad. Zkusím to doma, místo postele si zacvičím.

Další odpovědi
anonym

Dobrý nápad.Určitě to pomáhá,ale každý den…?

iwetax

Já měla stejný problém. Bylo to hrozný a pomohl mi moc Antistresoví čaj bylinkoví, prodávají ho v byliných prodejnách. Pila jsem ho 2krát denně a velmi mi pomohl, problém úplně zmizel.

Michal

Určitě.My se starým metodám Japonců a Číňanů mnohdy jen smějeme.

Zdroj: život