nedaří se mi přihlásit do ICQ.,co mám dělat?

Moje heslo jsem zapoměla,proto jsem klikla na zapomenuté heslo.A napsala jsem tam moje telefoní číslo a do další kolonky bezpečnostní heslo,měla jsem to správně a přesto to pořát neprochází,nevím jak se mám přihlásit.

Odpovědi
kubimi

Zkontrolovat zapnutý/vypnutý CAPSLOCK (velká/malá písmena), pokud je v heslu číslo nebo Y a Z, podívat se, zda sis nepřehodila CZ s EN verzí klávesnice. Dělá ti to i v ICQ2GO (webové) verzi?