Nedám si rady s odstraněním plochy na NTB, poradíte?

Nemůžu najít, jak se zbavím té protivné plochy, která se objeví hned po startu. Jak na ni?

http://postim­g.org/image/u­inmcxlqv/

Použil jsem odkaz Gecca a během chvilky to bylo hotové. Dík.

Nejlepší odpověď
gecco

Viz http://www.kon­strukter.cz/2013/09/­25/jak-ve-windows-vypnout-metro-a-startovat-do-klasicke-plochy/ , je to tam slušně popsáno…
😉
Pokud máš 8.1, stačí přepnout, pokud 8, musíš doinstalovat nějaký ´shell´…
😉
_____________­____________
😉

Další odpovědi
Klaproth

Přejdi na nějaký „normální“ operační systém. Já mám Linux a podobné ohavnosti se mi neobjevují.

Muffz

Klaproth – v jakem svete je prosimte linux normalni OS? Musim s nim v praci delat na minipocitacich (Raspberry PI, Beaglebone) a nejradsi bych to vyhodil z okna.

Nechápavé

Stači kliknout na „plocha“ a si na ploše.

bolak

barbakane, viděl jsem reklamu na windowsy 10 a říkali že v tom budou umět i batolata :))

Dochy

Muffz: No jo, ale nemohlo by to byt tim, ze se na podobnych vorezavatkach bez slusneho disku a pamati snazite delat to, na co by mela byt normalni pracovni stanice?

jpau

Klaproth, můžeš to trochu rozvést? 🙂