Anonym012

Nedá se nadechnout, co to je?

Taky se vám to někdy stalo? Pocit, že se vám nedá nadechnout? Já mám tedy od narození astma. Někdy mě to trápí a někdy přejde. Dá se to nějak léčit? Léky nezabírají..

Edit. lékaře jsem navštívil a prý mi nic není..

Nejlepší odpověď
ivzez

Léčit se to dá, ovšem nikoliv s laiky v internetu.
Je potřeba navštívit lékaře.
______

Po doplnění otázky:

Pak zkuste konzultaci u dalšího lékaře. (Přes internet nikdo
nepozná, co by mohlo být příčinou Vašeho problému.)

Další odpovědi
mosoj

Astma se léčit dá, ale nedá se vyléčit.

Co je ale tobě, tady určitě nikdo neví!!

orwell

Podobné pocity mohou být také při srdečních problémech a to potom sotva vyřeší lék na astma. Zkus si někdy při potížích změřit tep, jestli náhodou nevyskočil výš, případně jestli „motorek“ nevynechává – nepravidelný tep. Máš-li doma tonometr, tak ti to ukáže. Pak by to chtělo nechat si natočit EKG.

ivzez

Už se do své odpovědi nedostanu, snad si to zde přečtete.
Já mívám potíže s dýcháním výraznější
v létě při vyšších velkovních teplotách.
Lépe se mi dýchá v chladnějších měsících.

Ale vzhledem k tomu, že máte astma si myslím,
že byste se na podobné odpovědi neměl spoléhat
a radši podstoupit další vyšetření.