Králičí Žena

Něco se nám stalo s LED televizí značky Sony. Vybízí k hard resetu, který byl již přede 2 týdny proveden. Kde je chyba?

Dobrý den, máme LED televizi značky SONY. Máme jí cca.2 roky. Před 2 týdny se provádělo obnovení továrního nastavení. Záhadou však je, že když jsem přišla domů, televize opět vybízela k obnovení továrního nastavení, LED dioda na podstavci televize blikala červeně, a bliká stále. Tovární nastavení opět měnit nechci. Kde je chyba? Lze toto nějak opravit?
Po prvním obnovení továrního nastavení, (TN) mi nešlo nahrávat pořady, když ovšem před tím to šlo. Dnes mě po 2 týdnech televize opět upozornila o reset TN. Děkuji za všechny pomocné ruce!

Odpovědi
Cenobita

Někdy se nastavení špatně uloží, dokonce jsme jednou museli TV reklamovat, protože nenabootovala. Tyto nové TV jsou vlastně počítač. Zkusil bych obnovit do továrního nastavení (tedy ten tvrdý reset).