Lauren604

nevíte o něčem proti psím blechám?

Ahojte nevíte o něčem proti psím blechám(na psovi)… Něco co najdu doma?

Odpovědi
Drap

Neni psích a lidských blech. Jsou stejné. Pokud máš doma přípravek proti blechám, tak ho použij. žádná babská rada na vyhnání blech zřejmě neni.

anonym

Zastřihovač a na dva mm, kde nejsou chlupy, nejsou ani blechy a pořádně vykoupat.
Doplňuji:
K tomu ale patří i vyčištění pelechu a prostě všeho, kam pes chodí, jestli tam nějaký blechy zbydou, rozmnoží se znova a bude to dokola a na to ti už nebude stačit jen šampon, do tý drogerky stejně budeš muset jít a možná i víckrát

repetelka

Doma najdi (nebo kup) přípravek na hubení blech pro psa a také nějaký přípravek
na vystříkání nebo vytření prostoru, kde se pes vyskytoval. I jeho pelech a veškeré deky nebo podložku, na které pes spí.