tuCZek

něco pro řemeslníky. Věděl by někdo jak na to?

Doplňuji:
ups … chybička se vloudila :)
http://none.my­page.cz/menu/kou­pelna-blue

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je to pro řemeslníky a nebo věštce?
Doplňuji:
Pěkné,ale nepraktické zbytečně veliké to by ctělo solarko saunu a další doplňky.

Další odpovědi
franku

Věděl bych jak na to,kdybych věděl na co.
Doplňuji:
Chcete modrou koupelnu a nevíte jak na to?

tom004

Já nevím,jestli bych věděl jak na to,ale určitě vím,že na tohle nemám vědomosti. :)
Doplňuji:
Asi bych si s ní poradil,ale není to zrovna můj styl.Moc modré,studené,stro­hé.

elektrikář

Nevědět co z penězma proč né.Není to špatný nápad. Jsou 12 voltové svíticí pásky diod.Zalejt je do spár bezbarvým silikonem.Může být už také celá svíticí lišta k sehnání.Nebyl by problém je nasunout do silikonové hadičky. Při zmněně napajecího napětí ještě mohou mněnit barvu.
Doplňuji:
Na stránce Siko koupelny ,jsou k mání diody ve spárovacích plastových křížcích. Ale má to hrozné ceny které neodpovídají použitému materialu.

jeremi

Buď v klídku, určitě se někdo najde…

tuCZek

hledám rady víc než názory,ale klidně se vyjádřete :)