Kapicka

Něco o Vedranu Smailovicovi v češtině?

Zdravím,všude hledám nějaké info o Vedranu Smailovicovi v češtině,ale ani ťuk.Zkoušela jsem i google,ale opět v cizím jazyku(překládat to radši nebudu,mnohdy to nedává smysl).Byli by jste tak hodní,a poslali mi nějaký odkaz v češtině?Mockrát děkuji za každé užitečné odpovědi.

Odpovědi
arygnoc

skúste tento link:
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=vedran+smaj­lovic&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#q=vedran+smaj­lovic&hl=cs&cl­ient=firefox-a&hs=Xvm&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vnso&source=lnt&tbs=­lr:lang_1sk|lang_1cs&lr=lan­g_sk|lang_cs&sa=X&e­i=P2mqT8f3HKm-0QXT_ZmRAg&ve­d=0CAkQpwUoAQ&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_cp.r_qf.,cf­.osb&fp=7a6226e­3606913d5&biw=1226&bih=6­58