IIYAMAHA

Poradíte mi nějaká místa a restaurace + ubytování na Kavkaze, pokud jste tam byli? Chceme se vydat na Kakaz na kole.

Něco o Kavkazi na kolech…

Zdravím tak za 2roky se chceme vydat na Kavkaz na kole, poradíte mi nějaká místa a restaurace+ ubytování?
Možná vypadám jako cvok, že jedu TAM a ZPĚT na kole, ale je to tak, pokud jste tam byli tak mi prosím k tomu něco napište díky moc :)

Odpovědi
Arne1

Znám lidi kteří do těch končin jezdí pravidelně každý rok. Ne tedy na kolech ale půjčí si tam terenak a zem projedou autem. Eventuálně bych mohl dát kontakt. Ale obávám se že odpověď bude stylu: ve městech se dá použít Booking nebo Shora, na venkově všude žijí dobri lidé. To samé s jídlem. V každém případě bych cestu chystal studiem cestovatelských portálu, u nás mne napadá především Hedvábná stezka, mozna i ještě skomírající Orbionu. A nakonec i na Ksichtoknize se najdou profily skupin které cestují do těchto krásných končin.
Uvědomte si, že bez důkladného studia tamních poměru můžete skončit i ve vězení nebo s nepřímými razítky v pase. Kavkazské republiky se vzájemně moc v lásce nemají, některé jsou spolu ve stavu válečného příměří a pokus o návštěvu například Náhorního Karabachu, Abcházie nebo některých pohraničních regionu může skončit špatně.