Avatar uživatele
mojitek

Něco namísto Sportky?

Ahoj všem,sázet Sportku mi přijde taknějak zbytečné,ta pravděpodobnost výhry je fakt mizivá a jednou za čas výhra na 5.pořadí což je asi 100 kč mi přijde těžce neadekvátní vynaloženým penězům.Chci se zeptat,jestli kupujete výherní losy ,prostě do kterých se vyplatí něco investovat.V tra­fice jich je xxx druhů a názvů-nevím který z nich mám koupit.Nebo poradte nějaké jiné sázení.Díky za plodné rady a názory 😉
Doplňuji:
mosoji,ty jsi mě nepochopil.Je mi jasý,že je to nastavený tak aby firma která to provozuje byla vždy v převaze.Myslel jsem losy u kterých je větší pravděpodobnost výhry než u Sportky-tam je to mizivý..jak jsem psal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Do žádného sázení postaveného na náhodných jevech se nevyplatí investovat

(investovat můžeš leda do sázkové agentury, třeba koupit akcie FORTUNY).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

pravdepodobnosť výhry v športke sme tu rozoberali.

pravdepodobnosť výhry v lotérii sa dozviete z tých malých písmenok vzadu na lose:
musí tam byť informácia:

  • koľko losov bolo vydaných (nie bude, ale JE)
  • koľko losov a v akžch cenách je výherných (1., 2. 3. cena).

napr. ak bolo vydaných 2.000.000 losov zs hlavnou cenou 1.000.000 (1. výherný los), máte šancu na výhru 1:2.000.000, u 2. výherných tiketov už 1:1.000.000.

stávky (nie iba) na športové udalostí preedpokladajú akýtaký rozhľad a aktuálnu informovanosťv tom ktorom športe.

zhrnuté:
najistejšie „sázení“ je (napr) tých 100 kč vložiť do banky (trezoru, „pod polštář“, …), na konci roka ste vyhral 5.200 Kč.

:-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Investice a losy či sportka ????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tipuj sport, větší šance. Losy jsou jako Sportka.

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

jj,ale fotbal,hokej mě moc nezajímá,takže nejsem v obraze a prosázel bych kalhoty

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak to jo, to chce mít znalosti.

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek