Avatar uživatele
samicek333

Něco na nevolnost při jízdě v autě?

Tuším, že ta otázka tu asi již byla, ale trochu ji poupravím. Něco, po čem by se mi nedělalo špatně? Někde jsem četla, že pomáhá čtení, jestli ano, tak u mě určitě ne, je mi ještě hůř. Pak ty prášky, ty určitě, ale nechce se mi sebou všude tahat balení prášků… Je ještě nějaká zaručená metoda, která by zabrala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Adula.57 před 4494 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Nezavírej oči a sleduj cestu před sebou (ne vedle sebe), číst je opravdu horší, zrovna tak jako soustředění se na cokoli jinýho v autě, kdy nesleduješ pohyb očima, ale cítíš ho a tím vzniká nevolnost. Pochopitelně nelez do auta nacpaná, ale ani ne uplně hladová. Potom ty prášky si klidně ber, jestli ti pomáhaj a nemusíš přece tahat celý balení, stačí si platíčko nastříhat a nějakej ten prášek mít vždycky v kapse, i v peněženkách holky nosej nastříhaný prášky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Udělejte si do termosky čaj ze zázvoru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nokynal, kynedryl, nebo žvýkačky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mně osobně pomáhá tvrdý kyselý bonbón a na obličej (i krk) minerálka ve spreji pro osvěžení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Hřejivý pocit z dobré podívané jak řidič po tobě uklízí 😁 😁 😁

Pardon, nic vtipnějšího jsem nevymyslel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monique

Mě se udělá nevolno v autě, když třeba málo pojím před cestou. Tak si beru do auta vždycky nějaké pečivo. Ale asi to je tak jen u mě, já vždycky musím mít něco extra:) Co znám lidí tak berou na to léky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek