samicek333

Něco na nevolnost při jízdě v autě?

Tuším, že ta otázka tu asi již byla, ale trochu ji poupravím. Něco, po čem by se mi nedělalo špatně? Někde jsem četla, že pomáhá čtení, jestli ano, tak u mě určitě ne, je mi ještě hůř. Pak ty prášky, ty určitě, ale nechce se mi sebou všude tahat balení prášků… Je ještě nějaká zaručená metoda, která by zabrala?

Nejlepší odpověď
Syd

Nezavírej oči a sleduj cestu před sebou (ne vedle sebe), číst je opravdu horší, zrovna tak jako soustředění se na cokoli jinýho v autě, kdy nesleduješ pohyb očima, ale cítíš ho a tím vzniká nevolnost. Pochopitelně nelez do auta nacpaná, ale ani ne uplně hladová. Potom ty prášky si klidně ber, jestli ti pomáhaj a nemusíš přece tahat celý balení, stačí si platíčko nastříhat a nějakej ten prášek mít vždycky v kapse, i v peněženkách holky nosej nastříhaný prášky.

Další odpovědi
jendahun

Udělejte si do termosky čaj ze zázvoru.

Drap

Nokynal, kynedryl, nebo žvýkačky.

Damiana

Mně osobně pomáhá tvrdý kyselý bonbón a na obličej (i krk) minerálka ve spreji pro osvěžení.

Michal Kole

Hřejivý pocit z dobré podívané jak řidič po tobě uklízí 😁 😁 😁

Pardon, nic vtipnějšího jsem nevymyslel.

monique

Mě se udělá nevolno v autě, když třeba málo pojím před cestou. Tak si beru do auta vždycky nějaké pečivo. Ale asi to je tak jen u mě, já vždycky musím mít něco extra:) Co znám lidí tak berou na to léky.