Něco na hubnutí pro mamku?

Moje mamka když byla mladá byla hubená, ale po 4 dětech ztloustla a ted váří okolo 120 kg, přála by si zhubnout, nejí nějaký sladkosti ani nic takového, pije celej život obyčejnou vodu z kohoutku akorát že se nějak moc nehejbe :/ necvičí ani nic takového :/
A myslím že ani nebude cvičit, ale chtěla bych jí koupit něco aby zhubla, nějaké prášky, nebo něco, nevíte někdo prosím?
Doplňuji:
Dobře, tak děkuji :)
na procházky chodit moc nechce právěže :/
Kolikrát sem jí přemlouvala, nechtěla :(

Nejlepší odpověď
zzzzz

Kup ji švihadlo, prášky ať ji napíše lékař.

Máma je silně obézní a měla by k lékaři zajít, tato váha je zdraví nebezpečná, lékař ji prášky na zhubnutí určitě napíše, ale bez pohybu zhubne jen svalovou hmotu a špeky ji zůstanou:-((( Ty špeky jsou na srdce strašně zatěžující, právě ty musí zhubnout.

Hýbat se musí, nemusí hned začít běhat atd. stačí začít třeba procházkou, pak delší procházku atd. Je potřeba, aby jste ji v tom celá rodina podpořili a cvičili/procházeli se společně. Sám se člověk nepřinutí:-((

Další odpovědi
setapouch

Souhlasím s procházkami, ze začátku může běh být náročný až odrazující. A aby to nebyla jen „nudná“ procházka, můžete třeba fotit kytky (ještě líp brouky) a doma zjišťovat, co to je zač (to focení je další pohyb – shýbání se k objektu).

A kamarádka drží podivnou dietu – jí maso, ale prakticky bez omáček a rozhodně bez příloh – místo toho má zeleninové saláty. Podrobnosti nevím (můžu zjistit), ale úplně se ztrácí před očima.

Quimby

Přašky jí nekupuj, to ničemu nepomůže.

Radši jí nabídni, že si s ní půjdeš třeba každý večer zaběhat.

Beer4Real

Samotné prášky jí k ničemu nebudou.
Musí si upravit jídelníček a začít se pravidelně hýbat.

ReHu

Pokud maminka nebude sama chtít, tak jí nic nepomůže. Chtít zhubnout musí chtít HLAVNĚ ona sama. Ona si musí uvědomit, jak nebezpečné to je,
Pokud nechce ani na procházky, je to těžké. Měl by jít malé porce – vyvážené pestré jídlo. Hon zeleniny, ovoce spíš dopoledne. A třeba 1–2 hlavní jídla nahradit nějakým koktejlem. Ale pozor na složení. Mohu doporučit, některé firmy mají koktejly, polévky.
Také by si mohla nechat udělat krevní rozbor. Důležitý je cholesterol, hemoglobin a také štítná žláza. Někdo nabírá píše po tuk a jiný po cukru. Ač se to nezdá, cukr je skoro ve všem.

STUDENTKAEVA

Hani nejsou důležité jen sladkosti ale i takové maličkosti jako je třeba margarín,vysoce tučný sýr nebo i třeba párky které mají víc tuku než masa stejně tak šunka..Neříkám že je to problém tvé mamky,ale zkus se do lednice kouknout…Ani se tvé mámě nedívím že se jí nechce na procházku mezi lidi,ale kdyby si ji vzala někam kde je lidí málo néli žádný třeba by se s tebou projít šla,tím myslím např.les..Tak at se jí daří a zkuste hubnout celá rodina aspon na to mamča nebude sama..

Luckavokaco

Může zkusit třeba výživového poradce: Tady je zkušenost – http://www.tvo­jetelo.cz/svet-zdravi-recenze/

Případně nějaké prášky na hubnutí, třeba Green Coffe, ale to nevím jak zabere.. : www.zelenakava-nahubnuti.cz

A nebo poslední a nejlepší možnost je úprava jídelníčku a pohyb, články o zdravém životním stylu a hubnutí najdeš například na www.tvojetelo.cz nebo googli. Hodně stěstí!

nutrimax.cz

Chtělo by to procházky a ty podpořit např. spalovači tuků. Bez aktivního pohybu bohužel zhubnout nejde.

O spalovačích tuků se můžete dočíst na našem magazínu http://magazin­.nutrimax.cz/spa­lovace-tuku-a-jejich-ucinky/

Zdroj: www.nutrimax.cz

Ella2

S takovou váhou doporučuji zvolit určitě odborníky. Moje mamka zhubla díky https://www.svet-zdravi.cz
Sice to chvíli trvalo, pomalu ale jistě se jí to dařilo, až zhodila fakt asi 20 kg

Ella2

Faakt? A jak dlouho třeba trvalo, než začala hubnout?
Já jsem přemýšlela, že bych k nim také zkusila zajít.
Dívala jsem se na ceník, ale nikde jsem neviděla cenu za konzultaci, nepamatuje si mamka, prosím?