Pralinka4

Něco mi narostlo u mandle,nevíte co to může být?

U krční mandle mi narostlo jakási visící kulička. Nevím jak to popsat,nejedna se o čep a podobně. Proste mi tam něco visí (kulička,nebo takový pytlik -opravdu nevím jak to popsat) Vím,ženy to tam byt nemělo,a ze je to divné. Docela se bojím… Je fakt,že jsem nervák a tak hodně věci olizu jako např. Kovové prupisky,někdy i ty gumickove náramky atd.
Doplňuji:
Omlouvam se za chyby,píšu pres mobil..

Nejlepší odpověď
dejavu

Někdy se kolem mandle tvoří výrůstky, někdy, když je mandle naplněna hnisem, se zvětší a vykoukne to, co překrývá normálně jazyk. Poradí vám jen krční doktor o co se jedná ve vašem případě.

Další odpovědi
setapouch

Jiste se tu najdou uzivatele, kteri ze slov dokazi na dalku diagnostikovat. Tak proc ztracet cas navstevou odborneho lekare, ze?

zjentek

..a nevrazil ti někdo (třeba přítel) něco do pusy?