LukasP

Něco jako vlastní google street view?

Zdravím, mám tady zase jednu zapeklitou otázku :D . Po delším hledání jsem se rozhodl sem napsat. Sháním nějakou aplikaci, která by mi z mnou pořízených fotek ve stylu „google street view“ udělala něco podobného. Prostě je propojila a mohl si tam „procházet“. Nejlepší by bylo třeba i vyexportování jako PHP, JS apod.. a nahrání na web (bez nutnosti mít v PC nainstalovanou tu aplikace). Díky za veškeré rady. PS: Stačili by šipky třeba doleva doprava dopředu dozadu, protože samozřejmě nemám tu „kouli“, kterou to oni natáčí. Díky ;)

Nejlepší odpověď
Poklička

Zkuste se podívat zde: http://photosyn­th.net/ myslím si že se musí udělat par fotek z různých uhlu a nahrát je na tihle stránky. Ale musíte bít přihlášení.
Nebo zkuste program Microsoft ICE.

Další odpovědi
Děda Louda

Zkus třeba Photosynth.
Doplňuji:
Je to zdarma.