Avatar uživatele
bolak

Něco jako virtuální fólie

Hledám, jestli existuje, jějakej program, jako jsme měli ve škole takový ty fólie na papír, tak něco podobnýho akorát že na počítači. Prostě abych měl přes plochu virtuální fólii, na kterou by se dalo čmárat, ale aby přes to ta plocha prosvítala, byly vidět ikony, lišta, nabídka start atd.

A stejně tak potom naopak, abych si mohl normálně dělat na PC, třřeba ve wordu, ale ta počmáráná plocha, aby byla přes to vidět.

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, johana 56, anonym, Acer, anonym před 4117 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
FreeSTONE

A co takhle normální igelit, a stíratená fixa pro whiteboard?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

FreeSTONE: to ale není moc softwarový řešení, žene :)

před 4116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

proč tomu dáváte hvězdičku? :)) lidíí, ste se pomátli né? :) já vím na co to potřebuju, ale k čemu VÁM to bude dobrý.. (smajlík kterej kroutí hlavou)

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Protože mne to nadchlo a chtěla jsem Ti říct, aby sis to dal patentovat – jen mi pak došlo, žes to zatím nezrealizoval, jen bys rád získal. Mně se ten nápad líbí – tak si tu hlavu neukruť :)
Výjimečně je ta hvězda ode mne pravá, zasloužená. Někdy dávám i nepravé :)

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

manon, ten nevi co by jeste chtel … nekdo tu dava otazky jenom kvuli hvezdickam … a ani pak necte odpovedi .., a bolak nam za ty Severky jeste vynada .. :)

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

remcal jeden :)

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. ja to mam obracene !! u vas a u an. vim, ze pisete strasny blbosti, a pro me je prave ta hvezdicka varovanim, ze se k tomu uz nesmim nikdy vracet .. !
P.S. ted uz vidim, jak nekdo okopiruje " cast " moji odpovedi ( o an., ) a nekdy to nekam da. .. :) -iv-

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv. Jste nenapravitelná. Všechno vidím:=))

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… an., to ja napsala jen tak .., blbosti pise jen bol., ale on by me hned vpalil, ze hvezdickuji i Vas ! :)
ten me da .. :o

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek