bolak

Něco jako virtuální fólie

Hledám, jestli existuje, jějakej program, jako jsme měli ve škole takový ty fólie na papír, tak něco podobnýho akorát že na počítači. Prostě abych měl přes plochu virtuální fólii, na kterou by se dalo čmárat, ale aby přes to ta plocha prosvítala, byly vidět ikony, lišta, nabídka start atd.

A stejně tak potom naopak, abych si mohl normálně dělat na PC, třřeba ve wordu, ale ta počmáráná plocha, aby byla přes to vidět.

Odpovědi
FreeSTONE

A co takhle normální igelit, a stíratená fixa pro whiteboard?

bolak

FreeSTONE: to ale není moc softwarový řešení, žene :)

bolak

proč tomu dáváte hvězdičku? :)) lidíí, ste se pomátli né? :) já vím na co to potřebuju, ale k čemu VÁM to bude dobrý.. (smajlík kterej kroutí hlavou)

manon

Protože mne to nadchlo a chtěla jsem Ti říct, aby sis to dal patentovat – jen mi pak došlo, žes to zatím nezrealizoval, jen bys rád získal. Mně se ten nápad líbí – tak si tu hlavu neukruť :)
Výjimečně je ta hvězda ode mne pravá, zasloužená. Někdy dávám i nepravé :)

anonym

manon, ten nevi co by jeste chtel … nekdo tu dava otazky jenom kvuli hvezdickam … a ani pak necte odpovedi .., a bolak nam za ty Severky jeste vynada .. :)

manon

remcal jeden :)

anonym

.. ja to mam obracene !! u vas a u an. vim, ze pisete strasny blbosti, a pro me je prave ta hvezdicka varovanim, ze se k tomu uz nesmim nikdy vracet .. !
P.S. ted uz vidim, jak nekdo okopiruje " cast " moji odpovedi ( o an., ) a nekdy to nekam da. .. :) -iv-

annas

Ad iv. Jste nenapravitelná. Všechno vidím:=))

anonym

… an., to ja napsala jen tak .., blbosti pise jen bol., ale on by me hned vpalil, ze hvezdickuji i Vas ! :)
ten me da .. :o