zjentek

Něco bych zas sežral, je to ještě teď vhodné?

..a jestli podlehnu, bude to taky „dietní chyba“?

Nejlepší odpověď
gecco

Nebude to dietní chyba…
Maximálně umřeš dřív – ale spokojenej…
😉
Sežer co uvidíš a bude-li ti to chutnat…
Akorát na Fanynku si dej bacha…
😉

Další odpovědi
anonym

Neměl bys psát trošku jako člověk?
Ty žereš?
To jsi asi dobyteček.

anonym

Běž dělat do firmy, kde se dělají noční směny, a takto přemýšlet nebudeš.Tam budeš rád, když dostaneš přestávku na jídlo mezi jednou a druhou hodinou ranní, a na nějakou dietní chybu ani nepomyslíš.

tony2412

Když je na něco chuť a je možno něco sníst,tak neváhej,proč se pořád něčím omezovat?Takových různých omezení v životě je o kterých si člověk nemůže rozhodovat sám a tady máš možnost si sám rozhodnout,tak se rozhodni podle sebe!!!!!!!!

ReHu

Opečená sekačka s hořčicí a čerstvým chlebíkem 🙂
Naprosto vhodné v tuto dobu.
Když máš chuť 🙂

ptáč

Ty už bys jako slídil měl spát. A ne courat po kuchyni. Dietní chyba to není. Je to chyba pro část člověka, zvaná slinivka. Ta potřebuje odpočinout, stejně jako ruce, jako nohy. Když si slinivka neodpočine přes noc, zkus to přes den.

Mc Merkurion

z mého pohledu ne,jelikož jsem právě zdlábnul guláš,takže nechám žaludek chvilku voraz…

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Z2gvJaSYX7U

zjentek

Jugar pomlč- viděl jsem ty středověký týpky ve zbroji, ale žádnej malej dobyteček to teda nebyl a žrali jako dobytek, o chování nemluvě

ptáč

lahny, ubrečeně ukazovat napřaženou prackou, upracovanou, neschopnou ke kolegiálnímu stoupnutí s kamarády a s kolegy, vyvyšování se se svou řestí, že já jsem ten, kdo jde do ústřední práce proto, aby vytáhl včas ruce z kapes, když slyší příchod nadřízeného, který to v pracovní době měl taky, nám i mě budeš diktovat o svém velkém výkonu, který tě vynesl až na místo ředitele. A přitom tě nikdo neměl rád jenom proto, že ses nikdy nepostavil k tělům lidí, na cca 0,5 – 1 m, aniž by sis jen tak stoupnul bez cigarety. Nejsi číňan?