zzzzz

Nechystá se zase nová verze odpovědi?

Jsem se přihlašovala teď po půlnoci a vyskočilo na mě nějaké nové okno na přihlášení.
Doplňuji:
Tak teď mě to samo odhlásilo, a když jsem se znova přihlašovala, bylo už tam zase to staré okno. Že by nějaká zkouška?

Nejlepší odpověď
badisko

no nic takoveho jsem nepostrehl …ale stratil se mi bod a hned zase naskocil novej …

Další odpovědi
briketka10

nestraš s novými odpověďmi..sleduju horor :)
Doplňuji:
já se taky neodhlašuju, tak nevím,
jak Vy ostatní, ale každý den se
musím přihlašovat není to divný ??

Bedy

Nepoužíváte náhodu nějaký čistič? Je možné, že smazal cookies a tak Vás to automaticky odhlásilo.

Alesh

konec světa se blíží…

manon

…trpělivosti :)

hanulka11

já se neodhlašuji- tak nic nevidím .......