P.F.Zarken

Nechtěné mazání znaků mezerníkem

Nejlepší odpověď
chudst

S tim jste nam moc nepomohl. Je to jedine mezernikem? Nezmacknul jste omylem klavesu „Insert“, diky niz prepisete znaky?

Další odpovědi
elektrikář

Občas se mi také stává je to k pos…

quentos

zřejmě jste v „režimu přepisování“; na spodní části stránky (přesněji na liště) máte nápis OVER (jako overwrite – přepsat, přepisovat). Kliknutím ho změníte na kterýkoli jiný.

Salvaje

Napadá mě jedině klávesa INSERT a nebo ještě, pokud píšete na notebooku a máte aktivní TouchPad, tak se může stávat, že přes něj nechtěně přejedete a dostanete se někam jinam v textu a třeba si ho i smažete. Občas se mi to stávalo :)

P.F.Zarken

Děkuji vám všem, ať jste psali vážně, nebo si dělali psinu. Vyřešil jsem to restartováním***