Nechtěné e-maily

Proč mi chodí nechtěné emaily a pozvánky na přidání na nějaké VK.com.a pod. od lidí které vůbec neznám(hlavně z Ruska).Nikde nejsem přihláš.,dávám je rovnou do koše.Kde na mně přišli?Díky

Nejlepší odpověď
blesk26

Jedná se o spamy, nelze se proti nim bránit, maximálně použít nějaký filtr, aby se automaticky přesouvaly do spamové složky. Vaše emailové adresy „útočníci“ získávají všemožně po internetu. Jestli je někde vaše adresa na internetu zveřejněná, tak to máte jasné. Jinak existuje spousta spyware, který když se vám dostane do počítače a používáte třeba outlooka nebo něco podobného, tak si dokáže vytáhnout všechny vaše kontakty a takto se šířit dál. Nedá se s tím ale nic moc dělat.

Další odpovědi
afro.minerva

Mě to začalo chodit, když jsem chtěla nainstalovat QIP. Omylem sem tehdy stáhla Windows Internet Explorer z ruských stránek. Od té doby mi to chodí. Rovnou to mažu. Ani to neotvírám.

anetadela1

Ježiš a já se na to tady taky chtěla zeptat. Mě to taky chodí. A to nikde nic nestahuju. Už mě to otravuje. Taky to radši neotvírám a hned vyhazuju.

panenka

taky mi začaly chodit bud jsou z číny nebo z ruska vždy se mi uloží do spamu.jednou jsem si zkusila takový meil přeložit a bylo tam že si mě vyhledali na netu abych jim přeposlala peníze,a i dokonce žádost ke snatku.yhledat si vás můžou přes stránky na které se dostávate během dne i týdne,a třeba i přes facebook.a jak se jich zbavit? na netu moc na sebe nic neprozrazovat neodpovídat jim vše mazat když se jim neozvete a neodepíšete vy oni pak dají pokoj a budou hledat jinde

HerbiG

proste reklamy blby rusacky … neda se nic delat to mne posilaj taky :(