player242

Nechtělo by to kategorii Minecraft ?

Neuvěřitelně mě iritují neustále stejné dotazy o Minecraftu.
Vás taky?

Nejlepší odpověď
www

Nechtělo, od toho jsou rozlična hráčská fóra, kam chodí jen hráči.
Otázky mne taky štvou, ti lidé zde snad nemyslí, nebo jsou líní, nechápu 😁.

Další odpovědi
ten který je

Souhlasím,ještě bych zde zavedl samostatnou kategorii o plavání.

Michal Kole

Dobrý nápad.

Když mi zlatý/stříbrný můžeme „skrývat“ otázkay, takl proč bychom nemohli i navrhovat kategorie

WeeBear

Také mi nepřijde, že by na otázky ohledně Minecraftu někdo opakovaně kvalitně odpovídal. Ono by bylo fakt lepší, kdyby se tázající zvládli trochu zamyslet a nenašli přímo Minecraft fóra, kde se hráči sdružují a radí si.

Mimochodem, jsem ráda, že neiritují jenom mě. 😁

huxa

neštvou mě, nicméně štvou mě otázky, které se stále opakují či je jejich najití strašně primitivní…
Každý rozumný uvede kategorii jako hry, tudíž kdyby tu byl minecraft, museli by přidat i další hry, jako skyrim, WoW, …

WeeBear-doufám, že tím myslíš mě :-3

iceT

V tom případě by se taky hodila kategorie Sims
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sims

Tw!st

:D „ten který ne“ :DD ty si tomu dal :D chudák jak se ted musí cítit Michal :D