Avatar uživatele
hannny

Jaká je pravděpodobnost otěhotnění při nechráněném styku těsně před menstruací?

Při styku s přítelem praskl kondom, nevšimli jsme si toho a přítel se do mě asi udělal, prý si není jistý (i při chráněném styku normálně radši vytahuje před vyvrcholením, ale tentokrát si nedaval pozor:/) Hned druhý den na to jsem dostala menstruaci. Myslíte, že je možné, že jsem otěhotněla? Jaká je pravděpodobnost?

Zajímavá 0 před 1212 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zbyndo

Pravdepodobnosť otehotnenia počas neplodnych dní je takmer nulová, píšem takmer, lebo aj to sa môže stať, ale vo veľmi výnimočných prípadoch. Počítanie plodných a neplodnych dní pri pravidelnom cykle je jedna z metód antikoncepcie, aj tak sa zvykne to pozisťovať

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Těsně před menstruací je „úspěch“ velmi nepravděpodobný. V tzv. „přirozeném plánování rodičovství“ je pár dní před a pár dní po menstruaci obvykle hodnoceno jako „bezpečné“. V případě zájmu doporučuju k prostudování (hesla přirozené plánování rodičovství, liga pár páru, apod) – jen varuju, někteří mohou mít problémy s častým odkazem na křesťanství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Těhotenský test stoji 30 Kč. Přesto tu raději hodláte trotlit? Je opravdu tak obtížné koupit pár balení a průběžně se testovat? (Ne není – funguje to už hezkých pár desítek let.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy