kiss.miss

Nechci chodit na kroužek…

Mám jeden kroužek a na ten chodím už 2 rok a přestalo mě to bavit.Máma říká ať tam chodím atd…Ale já tam už nechci chodit prosím pomocte ☹
Doplňuji:
Ale kroužek není finanční

Nejlepší odpověď
quentos

zkusil bych to na ni přes finanční stránku. Maminka určitě nechce vyhazovat peníze za něco, co nemá smysl.

Další odpovědi
Terryle

Pokud jde mámě o to, abys něco dělala a nenudila se, tak si zkus najít jinej koužek, kterej Tě bavit bude. Pak zkus za mamkou přijít s tím, jestli bys s tím starým nemohla přestat a začít dělat ten novej… ale pozor na výběr, ať Tě taky bavit nepřestane, mámu by asi naštvalo, kdybys za dva měsíce přišla, že už Tě nebaví ani tenhle :o)

poa.li

Jsi si jistá, že Tě kroužek doopravdy nebaví, nebo tam nechceš, protože Tě do něj někto nutí?