Lurius

Nechcete vytvořit kategorii diskuzních otázek, které nebude možné uzamknout a snížit tím jejich duplikaci?

Proč by se měli uzamykat diskuze?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nechcema. Nikdo z nás zde nemůže nic měnit, ani zavádět. Je to věc majiteů stránek. S takovými věcmi se obrať na administrátora., počítej však s tím, že většinou neodpovídá.

Další odpovědi
Filip84

Zajímavá úvaha, akorát se obávám, že by to k ničemu moc nebylo.

Za prvé, je nad možnosti jednotlivce projít všecky podobné, řekněme „diskusní“, dotazy, jestli tam, náhodou, před X – XX lety, nebyl nějaký podobný, nebo i stejný, jako pokládá on nyní.

Za druhé, málo kdy položí dva lidé dotaz shodně, a ono i mírná diarchie ve formulaci může změnit to, jak se nad tím dotazem zamýšlíš, a tedy i odpovíš.

Za třetí, pokud by se opravdu dotaz pojal formou diskuse, a ta diskuse se rozjela, tak tyto stránky na to nejsou uzpůsobeny, bude to nepřehledné, velmi obsáhlé, chybí např. vlákna diskuse atp.

Proto: nemyslím si, že by to moc k něčemu bylo. 🙂

elkon

Toto není diskusní fórum, jak již napovídá název. Kdo chce diskutovat, může si najít vhodnou platformu.