Rokio

Nechcete si zkusit tento kvíz o půjčkách? Týká se konkrétně refinancování.

Zde je odkaz: https://www.id­nes.cz/finance/fi­nancni-radce/pujcka-kreditni-karta-kontokorent-refinancovani-konsolidace.A220126_102­629_viteze_frp
zdroj: idnes.cz

Můžete pak prosím do odpovědi napsat svůj výsledek?

Já jsem měl správně deset otázek z deseti. Asi je to proto, protože jsem ekonom.

Nejlepší odpověď
Dochy

9/10 – chyba z nepozornosti.
GUS: úroky kontokorent – tam bych si nebyl až tak úplně jistý. Obecně jsou nižší než kreditka, ale věřím tomu, že se dají najít nějaké konkrétní nabídky, kde to platit nebude. Kreditka mívá obvykle kolem 25%, kontokorent mezi 10–25, teď jsem našel u ČS 18,9, u mBank 12–19 podle limitu

Další odpovědi
Gus_Fring

7/10. Dvě jsem měl nesprávně z hlouposti a to konkrétně refinancování podnikatele a kdy není možné refinancovat. Přišly mi tady odpovědi zavádějící, možná bych to věděl. A ještě jsem nevěděl, že u kreditky je větší úvěr než u kontokorentu. Takže vím teď o něco víc.

Emefej

Refinancování mě naštěstí nemusí zajímat.