bolak

Nechcete si ověřit vaše vědomosti, které jste na zdejší poradně načerpali?

Na Dobyvateli bude v neděli velkej turnaj ve vědomostních otázkách, tak co vy na to, že bychom se všichni z odpovědí účastnili a stanuli proti sobě? :)
Doplňuji:
Nedělejte zagroku a přihlašte se tam, a všichni :)
Není důležité vyhrát, ale zvítězit!

Nejlepší odpověď
briketka10

nemám odvahu stanout proti nejchytřejší osobě zde !!
Doplňuji:
já myslela tebe víš ?? proti
tobě nemám šanci vyhrát !!

Další odpovědi
anonym

Tak přeju hodně štěstí-už se na vás těším :D

anonym

Já jsem už zaregistrovaná. Byla jsem přihlášená i na vánoční turnaj, ale nestihla jsem to.
Doplňuji:
Briketko, v turnaji ti nalosují soupeře saqmi, těžko bys narazila zrovna na bolaka a v semifinále nebo finále nebudeme nikdo z nás. Není důležité vyhrát, ale…
Přihlaš se, o nic nejde, je to sranda!

Illines

Hraji pod Skarletou.

quentos

tos doplnil pozdě, teď už se tam přihlásit nejde :{)>

redy

Roznesli by mne na kopytách a to prrrr

Jo není důležité vyhrát, ale zvítězit :))) a já myslela že stačí ,jedno z těch dvou 🙂

LejdyTerr

Je fajn, že jsi přišel na to, že se dá posunout otázka doplněním nahoru, ale musíš to dělat neustále?

BANAN93

taky jsem to chvíli hrál a příjde mi že se tam opakujou otázky !!!!! ..... takže je to o..... když je tam nějakej závislák a podívá se na první slova otázky a hned klikne číslo za 1 sekundu

anonym

a ja jedina prekvapena nejsem ! :p
uz davno jsem tu psala, ze jsou tu hlupaci, kteri si na chytre jenom hrajou .. a
" chytraci " , kteri si na hloupe jen hrajou .. a tady mame jasny dukaz ..
P.S. a i kdokoliv jinej se prihlasil , tak smekam …
je videt, ze dokazete i neco jinyho, nez jen kecat o nicem ( jako ja ) .. , hrat si na prechytrale, premoudrele .. kricet na zlodeje – chytte zlodeje ( to se tyka i zdejsich podvodniku .. oni dva, co nejvice kriceli o podvodech v bodovani ) zbytecne zkazi Bohemicce ( podel me ) radost ze zlata .., protoze ona by ho dosahla sama .. sice o par mesicu dyl .., ale zaslouzene .. a i ona dokazuje, ze v hlave vymeteno opravdu nema .. :)

  • iv-

anonym

ad -iv-II. až dojde na zlato, radost si zkazit nedám! A taky nebudu někoho nabádat aby mě bodoval nebo nebodoval. Tím, že mě někdo boduje, tak kvůli tomu mě zase někdo jiný neboduje. Asi jako Losna proti Mažňákovi , jen občas jeden neví kdo ke komu vlastně patří a mně je to celkem jedno. Já si boduju taky koho chci. I zpětně! …protože se snažím bodovat odpovědi a ne nicky. Hlavní je, nepos… se z toho a zachovat si odstup a nebrat se moc vážně !

anonym

jo.., to je jasny …, taky to tak mam … :)
tak to taky tak beru .. 50% mate od ocka a Axla a dalsich 50 % od ostatnich ..
vy ty dva take dobodovavate ? :) to snad ne ! :o)

bolak

jenže já podváděl, já u toho přemejšlel…

anonym

takove slovo neznam ! myslim to : premysleni !! ja znam jenom to prvni, to mi jde celkem dobre .., tak nak samo od sebe …
to se tady nenosi, s tim premyslenim …, s tim se jdete k nekomu poradit … i karty dokazi hotove zazraky .. urci Vam i diagnozu … -iv-

bolak

já vím, hlavně spodek, spodek, to je ďábel..

briketka10

no -iv- chceš mě zas rosesmát co ??

anonym

myslim briketko, ze by nas obe rozesmal ten bolakovo spodek ! :o

briketka10

bolaku gratuluju !!

manon

Tak kdo vyhrál? :)

bolak

no já ne, já jak nejsem v něčem první, tak to beru jako porážku :)

manon

To je jasné, vítěz může být jen jeden :) A kolikátý poražený jsi byl? :)

bolak

nejdřív jedenáctej, ale pak mě přiřadili k nějakejm těmhlenctěm rejnmenům, a tak sem skončil až dvacátej (ale budeme říkat, že jsem se umístil v první dvacítce ;))

manon

Tak to je hezkej úspěch. Neptám se, kolik se zúčastnilo hráčů, všímáš :)

bolak

no a to je právě škoda :) 2551

manon

:OOO Začínám si Tě vážit – a litovat, že jsem se též nemohla zúčastnit :)

bolak

a kdybys mi to náhodou nevěřila, tak tady mám důkaz, hele > http://img.pic­tureup.cz/06012013­/1c0deea6da0c2b0af8­3b47c49a12725d5e96ce07­.png

manon

:) Ty máš nový nick :)

bolak

von bolak už byl zabranej :))

manon

:))

bolak

LejdyTerr: je v tom nějakej problém? :)

anonym

jen jestli ona neni neci dcera .. ? :o

bolak

možná dokonce nečí společná ;)

anonym

nestraste !!!!!! to by byla hotova Sodoma Gomora !!

bolak

quentos: sem to nahazoval každejch 12 hodin tu otázku, ty ťunťo :))

quentos

každej nemá čas se tady furt hrabat v otázkách, vole

bolak

no, vonic si nepřišel, vono to stejně stálo za pendrek :)
v tom finále už tam byli lidi, co maj vodehráno třeba 18.000 her, což znamená že u toho strávili asitak 6.000 hodin čistýho času :)) a těm se nemůžeme rovnat…to tam třeba přišla otázka (dám příklad) kolik žije v nějakým městě obyvatel, dejme tomu k roku 2011, a tenhleten člověk napsal 6ti místný číslo, úplně přesně :)) porostě to měl naučený a trefil to přesně na jedince

manon

Jojo, to je právě důvod, proč takové hry přestanou být časem zajímavé. Je tam spousta informací, které by normálně nikdo nevěděl, ale ti posedlí se je naučí tím hraním dokola a pak nějak to už není ono :)

briketka10

ale ale ty bodláku já říkala, že nepudu :D

briketka10

ne to ne, ale potřebovala jsem
se něco naučit a Dobyvatel mi
fakt nejde nezlobte se vážení..

bolak

je vidět že se máš přečtenou..

bolak

tak hlavě že ste říkali že hrát pudete, vy kopřivy :)

anonym

Gratuluju!!! Já dorazila z Německa na poslední chvíli, blbnul mi net, takže jsem měla na každou odpověď jen pár vteřin :((. Zahrála jsem kvalifikaci celkem slušně, ale potom jsem musela odejít. Za pár hodin jsem se podívala a s údivem zjistila, že i tak mi spočítali pořadí. A bylo jjich tam kupodivu dost horších, takže pár tisíc zlaťáků jsem vyhrála. :)) A ty otázky, které ti vadí, počet obyvatel atd. si musíš buď pamatovat nebo si kup nápovědu.

bolak

Tak voni soi i ty nápovědy k ničemu, když padne otázka na počet obyvatel Ostravy a soupeř odpoví 299 622 :)

bolak

Bohemica: Tak dík za důvěru!!! :D

anonym

Už máš tu drahokamovou hodnost?

anonym

Já jsem zjistila, že je vlastně lepší trochu se propadnout, protože potom hraješ se slabšími soupeři, dají se nahrabat zlaťáky, ale když se podíváš do bilance her, tak si za blba :((

bolak

jako myslíš taková ta barevná mřížka? :) tu musím pěkně vyčistit, aby byla celá zelená, pak budu spokojenej..

bolak

jj, sem zelenej :) (zatím)

cochee

Co nebo kdo je to zde zmiňovaný Dobyvatel?

bolak

„Dobyvatel – strategická a znalostní hra :: Nyní o ceny“

Něco jako Rosákovo riskuj, jestli si pamatuješ, akorát se nedá vyhrát lednice nebo mixér, ale jen zlaťáky, za který si potom může vydražit nějakou stolní hru.

http://dobyva­tel.nova.cz/

cochee

Ah, děkuji, vidím keywords „nova“ a „facebook“ a to mi stačí 😛

bolak

briketka: nedělej zagorku a podvol se :)

anonym

briketko, tak ja se toho holt kvuli vam vzdam, no … :( , kdyz se me tak bojite !! -iv-

bolak

tak to mluvila o tobě? ja myslel že ocko už se zaregistrovala..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-jste-inteligentnejsi-nez-prumerny-clovek-zde-na-odpovedich

anonym

:)

briketka10

Dobyvatel není zas tak těžkej,
ale myš mám takřka na kolenou
jo a když mám něco stisknout už
nejsemtak rychlá ať se vyblbnou
ti bystřejší a chytřejší mě to fakt
moc nejde :(

bolak

Ale tak aspoň si zahraješ ne? Hry sou krátký, když vypadneš, tak přijdeš o 10 minut, no a když postoupíš, no tak sláva!! ne? :) Navíc už je tam přihlášeno 1600 lidí, takže šance že narazíš na mě v prvním kole bude nakonec tak 1 ku 1000 a spousta lidí co se přihlásila určitě nedorazí, takže postup do II. kola téměř jistej :) a když se dobře umístíš, tak Bohemica říkala že sou za to zlaťáky.

Akorát teda nevím jak se to losuje, jestli je to náhodně a nebo do toho pořadatelé vložili trochu toho mozku, aby na sebe v prvním kole nemohli narazit třeba tři nejlepší hráči…

anonym

V prvním kole je rozlosování podle síly hráče-tedy SBH, takže je zcela jisté, že nebudeš hrát s nikým známým.
Následně je tvá síla hráče znázorněna výpočtem a hraješ už s lidmi na tvé úrovni.
Většinou je to tak, že pokud se podíváš do tabulky kvalifikace na kterém jsi místě, hraješ s hráčem který je vedle tebe (nad tebou a pod tebou). Ale pozor, do poslední chvíle se kvalifikace mění, dokud nedohraje poslední hráč turnaje.

bolak

Ok, a ještě dotaz, co sou to ty výběrový otázky? To jsou ty ABCD, nebo jenom nějaký určený, podmnožina z těch všech?

A ještě druhej dotaz, jaký otázky se počítaj do PSH? Úplně všechny, jenom ABCD nebo jenom ty číslený? A pokud i ty číslený, jak se to zapíše v případě roztřelu na začátku hry, když skončí moje odpověď na druhým místě? To je totiž jenom jedna otázka, takže by se to nemělo počítat jako že sem nad jedním vyhrál a nad druhým prohrál, když to dělá statistiku z počtu otázek. Nebo je to úplně jinak a rozstřel se do týhle statistiky nepočítá?

anonym

Rozstřel je tipovací otázka, tam kde vybíráš ABCD je výběrová. Počítá se každé zvlášť.
Na konci hry koukni do tabulky-záložka odpovědi a tam to máš krásně rozepsané na olik tipovacích a na kolik výběrových jsi odpověděl správně.

briketka10

klucí já tam včera byla a proč jako vy né to
se vám to tady popisuje a hrát nee já už to neumím normálka sem se lekla byl tam cháron hádes i když my jsme trochu kámoši, ale i ták
zdrhla sem, jako malá holka a s robotama se mi
hrát nechtělo na to ráno v 5 sem byla unavená !!

briketka10

tak dem na to, ale já nehrála nejmíň dva měsíce !!
snad už ani nevím, jak se přihlašuje hele to bude propadák jednu dvě hry skoro nevidím jasňačka ??

johana 56

Držím všechny čtyři (palce).hodně štěstí!

anonym

dejte mi to pak vedet , jak jste dopadli … preji , at to vyhraje nekdo z vas .. neudelejte odpovedim ostudu ! :) -iv-

bolak

přihlaš se taky a třeba se s briketkou potkáte ve finále..

anonym

:) ja umim umejvat jenom hajzly … ;(

bolak

no a v tom nějaký mistrovství nemáte?

anonym

:)

anonym

Já boduju i odpovědi a nicky, které už nebyly aktivní když jsem na Odpovědi přišla. ale třeba také annas a další, protože některé odpovědi mají platnost a hodnotu stále, jiné jsou blbost hned po napsání… no a že bych já měla 50% od ocko a Dr.Axl o tom pochybuji, mám otevřený profil, račte nahlédnout. I já při hodnocení odpovědí annas potkávám stále tytéž nicky a některé znám jen z tohoto oceňování, jinak aktivní nejsou a nikterak to nekomentuji. Na slovo „bodování“ začínám mít alergii, hlavně na to, jak nikomu o body nejde, ale za palec by se ptali ostatních i na velikost vlastního pohlaví :)) nejlépe formou ankety!

anonym

prave ze jsem nahledla .. :)
ja si z toho taky delam pr … ! :) , nebojte .. Vam nic nevycitam …
jen me seeere, ze oni Vas vicemene zneuzili na tu jejich spinavou hru .. Vy to bud nevidite, nebo nechcete videt, proc to delaji … ale to je mi sumafuk .. jim nejde o ty Vase odpovedi na koniky a psi .. oni uz takhle dobodovavali i ostatni pred Vami .. ja se alespon priznam, ze jsem taky podvodnice , ale jsou ti Kodexovi … no, nic … :)

a k tomu pohlavi .. myslim, ze 90 % panu by to svoje prirovnalo k bagetkam … , ale pak ta realita !
:) -iv-

anonym

Tak z téhle debaty jsem dostala hlad! Chuť k jídlu
a k smíchu mi asi nic nezkazí. Já se prostě otrávit nenechám ! Ale fakt je, že opravdu nevím, jaký prospěch by někdo měl z toho, o čem píšete. Může to vypadat, že jsem na něteré věci „blbá“, ale já spíš nemám čas a náladu věnovat se některým záležitostem a souvislostem v tomhle virtuálním světě. Toho si užiju dostatečně v tom skutečném životě, sem se chodím odreagovat a ne nas*at :))

anonym

:) to ja taky … tak zatim .. :)
P.S. radsi mi napiste , prosim, jaky mate nazor na Vaclava Vydru , na ty jeho koniky .. bez kopyt a sedla .., nebo co to propaguje. :) ja tomu nerozumim, jen o tom obcas ctu a sama nevim, k cemu se priklonit… , diky -iv-

bolak

kdo to kdy slyšel, aby vydra jezdila na koni? :-o

anonym

:))