tečka

Nechce se mi nabíjet notebook. Je problém v nabíječce, nebo v adaptéru?

Začnu asi takhle..
Nb mám uz pár let. Už to je asi měsíc co blblo nabíjení, ale teď uz se nenabíjí vůbec. Dřív stačilo najít tu správnou „polohu“ nabíječky. Teď už nejde vůbec nastavit ani ta poloha…
Myslíte, že je problém teda v nabíječce, nebo v adaptéru?

Nejlepší odpověď
Kepler

To vypadá spíš na problém v konektoru. Ale stejně se mi chovala i čínská nabíječka mobilu, odcházejí usměrňovací diody. Koupil jsem značkovou a bylo po problému. Chtělo by to vyzkoušet s jinou nabíječkou, ale pozor na předepsané hodnoty nabíjení (napětí, proud).

Další odpovědi
Dochy

Hodně pravděpodobný problém v konektoru… Ale těžko říct ve kterém, jeslti na kabelu (konektor nebo ulomený kabel hned za konektorem) nebo poškozený nebo utržený konektor v NTB. Já nakonec musel měnit obojí (pravděpodobně jsem tak dlouho šteloval kabel tak aby se utržený kabel dotýkal, až se utrhl i ten konektor v PC)