Ester11

Nechce se mi boty zasílat na posouzení soudnímu znalci a ješte to platit. Sice stály ve slevě 499kč, ale jde o princip.

Jak postupovat, když mi zamítli reklamaci nenositelných bot. Během dvou hodin jsem se třikrát zřítila k zemi, štěstí, že mě manžel zachytil. Prodavačka mi je po třech dnech vracela, s tím," že na nich nic neshledala." Nic jsem jim nepodepsala, boty jsem tam nechla, mám od těch křusek paragon a původní zápis o sepsání reklamace, kterou jsem uplatňovala asi na čtvrtý den od zakoupení bot.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud se jedná o módní obuv tak nic nevyreklamuješ. pokud mají podpatek, tak taky nic nevyreklamuješ, řeknou ti, že na nich neumíš chodit. pokud se jedná o běžnou sportovní nebo vycházkovou obuv (bez podpatku), tak ti nezbyde nic jiného než se obrátit na soudního znalce. Ještě můžeš zkusit ČOI, ale ta nemá pravomoc jim nařídit uznání reklamace. Také se můžeš obrátit na hygienu, pokud máš pocit, že boty jsou zdravotně závadné (ne jen materiál, ale že jsou třeba křivé).