Hufnágl

Necháváte si vhazovat letáky do schránek?

Nejlepší odpověď
paul1

Ano, my je 2× do roka vozíme u nás na náměstí , kde je vykupuje městská firma. Tedy spíš je vyměňuje podle váhy za toaleťák nebo hygienické kapesníky.

Další odpovědi
Nassin

Jo aspoň je čím zatápět.

Kepler

Ne, mám na schránce NEVHAZUJTE LETÁKY. Některé pipiny ale stejně neumějí číst.

elkon

Ne, máme tam ceduli. Nepotřebujeme letáky, které pak překáží poště (a stejně je nečteme). Dřív jsme je hned házeli do popelnice. Protože mě to štvalo, tak jsem nalepil ceduli a je klid.

Emefej

Ne. Máme tam výstražnou samolepku, přesto se nějaký leták občas ve schránce objeví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

paul1
To je dobrý počin. Mohlo by se to zavést i u nás na vesnici.