salsa verde

Necháváte si šít oblečení u švadleny?

Máte doma nějaký kousek šitý na míru?

Nejlepší odpověď
tom004

Ano,saka.Vzhle­dem,ke své,lehce nestandartní postavě. 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Ano,mám nekonfekční postavu.

Deli

Nechala jsem si před dvěma lety ušít společenské těhotenské šaty – koukněte na výsledek 🙂
http://img.na­dapenny.com/t20/112­16/nadap052556243­140237.jpg

Po drobné úpravě po porodu je nosím stále.
Vyšly asi na 2500,– (půl materiál, půl práce)

hanulka11

Dřív jsem si šila sama,ale nyní už ne.
Ne, dneska je takový výběr, že si koupím co se mi líbí a vidím hned výsledek.
.

eLx

To je v dnešní době potřeba? Přijde mi, že je všeho až moc… :)

Ponytail

Ne, není důvod. Kamarádka si nechávála šít několikery šaty, ani s jedněmi ve výsledku nebyla spokojená.
Když chci něco na sebe, vždycky seženu. Mám celkem normální velikost oblečení (vršky 34–36, spodky 38), takže s výběrem moc problém nemám.

arygnoc

ne, nakupuji konfekci.

jsem tak nějak (štíhlejší) standart.

MacinaN

Vyloženě šít na míru ne, ale jednou jsem si nechávala u švadleny přešívat své staré kalhoty na těhotenské. V té době totiž ještě těhotenské kalhoty nebyly tak snadno dostupné jako dnes, takže jsem moc možností neměla. Dnes je naopak obchodů s těhotenskou módou spousta. Třeba jedna moje kamarádka si zrovna pár měsíců zpět kupovala těhotenské kalhoty tady: https://www.hap­pymum.cz/0,te­hotenske-kalhoty.html

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Ivanka74

Příspěvek smazán administrátorem.