lola

Necháváte si při odběru krve třeba po nemoci udělat testy i na štítnou žlázu?

Spousta lidí na to vůbec nemyslí,ale štítná žláza je opravdu prevít a měli by jste ji mít pod kontrolou.

Odpovědi
bigbít

Já byla dvakrát na sonu (sonografie), pomocí ultrazvukového vyšetření mi našli cystu na štítné žláze, vždy při nachlazení či chřipce se viditelně zvětší…