Avatar uživatele
nyjono

Necháváte si batoh na zádech i ve veřejné hromadné dopravě? (ti z vás, kteří nosí batoh)

https://www.no­vinky.cz/krimi/494502-fletnistce-v-ostrave-vytahli-v-tramvaji-z-batohu-vzacny-nastroj-za-140-tisic.html

Učitelka si nechá na zádech batoh, ve kterém mám cenný hudební nástroj. Na co myslí?

Já vždy, ale opravdu vždy, mám batoh v ruce a před sebou. Krom toho, že ho hlídám v hromadném dopravním prostředku překáží mnohem méně.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Kepler před 1927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Podle situace. Zejména záleží na aktuální nacpanosti daného prostředku. Pokud je místo, nechávám batoh na zádech a vlezu si na druhou stranu zády ke dveřím, nebo ke stěně.

Aha… aby nedošlo k nedorozumění,. Já mluvím o malém batohu pro denní nošení. Turistická 70 je jiná třída 😉

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Vždy si ho sundávám ještě před nástupem. Už jenom proto, abych si ho neobouchal o lidi a abych si mohl sednout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Když stojím tak si batoh nechávám,dle počtu lidí v MHD.Když sedím tak si batoh zdělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Batoh by měl každý sundat do ruky, aby nepřekážel ostatním cestujícím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Batoh na zádech ve vozidlech VHDO je příííšernej nešvar. Nositelé nemaj absolutně žodnou kontrolu, jestli tím někoho nemlátěj, ani jestli se jim v ňom nepřehrabuje nějaký poberta… Nechápu to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Nevím jak kde, ale v Brně je batoh na zádech ve vozidle porušením přepravních podmínek, stojí to tam černé na bílém. Takže se snažím ho sundávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Batoh nenosím, a když tak maličkej baťůžek. U nás je za batoh na zádech snad i pokuta, dle článku z r. 2009.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek