Mili @

Necháváte se očkovat proti chřipce?

Já teda každý rok, letos ne, a už ji potvoru mám…!

Nejlepší odpověď
hanulka11

nikdy se nenechávám očkovat , chřipky nemívám
Doplňuji:
jsem imunní, jsem otužilá -bacily na mě nejdou bojí se mě

Další odpovědi
panenka

Ano nechávám se svou celou rodinkou
Doplňuji:
A jak to děláš hanulko že tu chřipku nemíváš?

ReHu

Ne. Raději posiluji celoročně imunitu.
Také sauna je na toto skvělá.

quentos

podobně jako Hanulky se bacily bojej i mě :{))> takže ne. Když na mě přece jen chřipajzna jednou za uherskej rok vlítne, vyženu ji přírodními prostředky.

Terryle

Taky jsem se vždycky očkovat nechala. Jednou jsem se na to vybodla a dostala jsem tak brutální chřipku, že jsem takovou v životě neměla. Během 24 hodin od prvního zaškárbání v krku horečky, že jsem o sobě skoro nevěděla :) a hlavně ještě 14 dní po odeznění nejhorší chřipky podivnej stav, kdy jsem měla jaksi utlumenou hlavu a vůbec nemohla myslet :)) říkali jsme tomu doma chřipková debilita.
A to jsem ten rok skoro nachlazená nebývala, takže imunita na tom nebyla zase tak zle…
Letos jsem období očkování prošvihla v zahraničí, tak jsem moc zvědavá, jestli ji po návratu do ČR zase dostanu. Možná je čas si začít zvykat na tu saunu :)

hanulka11

zde něco na uložení

file:///C:/Do­cuments%20and%20Set­tings/nonamez­k/Local%20Set­tings/Tempora­ry%20Internet%20Fi­les/Content.I­E5/T2S4I2HY/JAK_NA_NE­MOCI%20is%5B1%­5D.pps#280,19,­Snímek 19