Avatar uživatele
Mili @

Necháváte se očkovat proti chřipce?

Já teda každý rok, letos ne, a už ji potvoru mám…!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, rynek878 před 4866 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

nikdy se nenechávám očkovat , chřipky nemívám
Doplňuji:
jsem imunní, jsem otužilá -bacily na mě nejdou bojí se mě

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano nechávám se svou celou rodinkou
Doplňuji:
A jak to děláš hanulko že tu chřipku nemíváš?

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Ne. Raději posiluji celoročně imunitu.
Také sauna je na toto skvělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

podobně jako Hanulky se bacily bojej i mě :{))> takže ne. Když na mě přece jen chřipajzna jednou za uherskej rok vlítne, vyženu ji přírodními prostředky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Taky jsem se vždycky očkovat nechala. Jednou jsem se na to vybodla a dostala jsem tak brutální chřipku, že jsem takovou v životě neměla. Během 24 hodin od prvního zaškárbání v krku horečky, že jsem o sobě skoro nevěděla :) a hlavně ještě 14 dní po odeznění nejhorší chřipky podivnej stav, kdy jsem měla jaksi utlumenou hlavu a vůbec nemohla myslet :)) říkali jsme tomu doma chřipková debilita.
A to jsem ten rok skoro nachlazená nebývala, takže imunita na tom nebyla zase tak zle…
Letos jsem období očkování prošvihla v zahraničí, tak jsem moc zvědavá, jestli ji po návratu do ČR zase dostanu. Možná je čas si začít zvykat na tu saunu :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

zde něco na uložení

file:///C:/Do­cuments%20and%20Set­tings/nonamez­k/Local%20Set­tings/Tempora­ry%20Internet%20Fi­les/Content.I­E5/T2S4I2HY/JAK_NA_NE­MOCI%20is%5B1%­5D.pps#280,19,­Snímek 19

před 4866 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek