lukas.zmizik

nechate si radej poprat vsechno nejlepsi do „noveho roku“ nebo do „Noveho roku“?

ja preferuji prvni moznost… je to jasne, proc?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Já preferuju také první možnost. Chci krásný celý rok 2012. A ne jen 1.1., tedy Nový rok! 🙂

Každopádně, když už jsme u toho ti přeju vše do CELÉHO nového roku 2012. A všem zde, na Odpovědích, také! 🙂

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě první možnost, i když to asio vyjde na stejno. Přání potěší, ale nepomohou. Musíme si každý pomoct sám

tom004

Samozřejmě je lepší ta první možnost.Jenom nevím jak z řeči poznat,jestli mi přeje s malým,nebo velkým N.Nejlepší je popřát na Nový rok všechno nej.,do nového roku. 🙂

venkovan

Píši malé „n“. S velkým by to bylo jen na jeden den.