Michal Kole

Necháte se ze solidarity ke mně hospitalizovat v Psychiatrické léčebně Dobřany ? 😁 😁 😁

Odpovědi
arygnoc

buďte kľudní, my blázni ostaneme ostaneme vonku.

Syd

Nemyslim si, že by se v psychiatrický léčebně kdy někdo vyléčil. To je jako když si nějaká naivka myslí, že se člověk polepší ve vězení. Sám jsi tuhle psal, že to tam bylo jako v base. Jestli se ti tam ale přesto líbí… hlavně jestli na to máš – ono to je nějakejch 100 Kč / den, ne? Když jednu mojí nejmenovanou příbuznou odvezli, tak musela platit 30 Kč /den, dokud tam byla nedobrovolně, když ale řekli že je zdravá a může jít a ona nechtěla, tak musela platit už těch 100.

hanulka11

jsem cvok či co? :D:D:D:D