Avatar uživatele
rrihamirek1

nechate se smirovat evropskou unii?? veskere zpravy budou precteny! totalitni diktat z bruselu, viz mem

moc pekny mem z facebooku spd tomia okamury- co si o tom myslite? napiste mi do komentaru.

Zajímavá 0 před 697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
df

Samozřejmě je to špatné. Ovšem šmírováni jsme už dávno. Teď to bude oficialně a oprávněné. A proto se Putin vrátil od pc k psacímu stroji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Tohle se sem hrne už pár let. Doporučuji články Tomáše Břicháčka, který 1× týdně shrne, co chystá Evropská unie proti svým občanům. Masmedia totálně selhávají, když jsou zaplacena za prounijní propagandu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Krupice

Unie mě taky někdy dokáže naštvat, ale do chřtánu ruského medvěda se taky nehodlám chystat. A vzhledem k tomu, že mediálně největší kritici EU mají velmi vřelý vztah s Ruskem a jeho politikou, jsem bohužel nucen akceptovat hořkou politiku, která je prounijní.

Upravil/a: Krupice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A zdroj? (Ne memu ale informace.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Krupica, tvůj příspěvek jsem si musel zkopírovat a uložit jakožto výtečnou definici pokrytectví.

Avatar uživatele
rrihamirek1

Evropská unie chce šmírovat soukromou komunikaci občanů. Odmítáme totalitu z Bruselu! Evropská komise chce kontrolovat veškerou osobní komunikaci všech uživatelů internetu v členských státech EU. Hnutí SPD to jednoznačně odmítá. Evropská komise připravila návrh, jehož schválení by umožňovalo nařizovat všem internetovým poskytovatelům na území členských států EU vstupovat do soukromé komunikace uživatelů. Podle tohoto návrhu by tak byla prolomena i šifrovaná komunikace včetně e-mailů a všech chatovacích služeb.
Evropská komise tento návrh totalitního charakteru zdůvodňuje údajným bojem proti sexuálnímu zneužívání dětí, což je pouze zástupná výmluva a alibismus. Cílem návrhu Evropské komise je jen další šmírování občanů členských států a jejich soukromí a následné pronásledování a stíhání politicky nepohodlných osob za jejich názory. Jde o další brutální útok Evropské komise na práva a svobody občanů zaručené a chráněné i českou Ústavou a Listinou základních práv a svobod, která je její součástí.
I na tomto příkladu je evidentní, že činnost Evropské komise i dalších orgánů EU dlouhodobě směřuje proti zájmům členských států a jejich občanů a působí proti svobodě a demokracii. To je pro hnutí SPD zcela nepřijatelné! Prosazujeme referendum o vystoupení ČR z EU, aby sami naši občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi. Vládní koalice Petra Fialy (ODS) i hnutí ANO ale referendum odmítají.

Nový příspěvek