láďa1

Necháte se ovlivnit televizní reklamou?

Nakupujete podle toho co vidíte v reklamě?Já NE!!!!

Nejlepší odpověď
Drap

Já taky ne. Většinou to tvrdíme všichni, ale ať chceme nebo ne, tak nás všechny ovlivňuje.

Další odpovědi
led

Nebuďte si taký istý. Ten reklamný chrobáčik ostáva v hlave, či chcete, alebo nie. Na každého to podvedome vplýva. Potom to uvidíte v obchode, začnete rozmýšľať, „bolo to v reklame, teda nekúpim to“, alebo sa idete na to pozrieť zblízka? Čo keby…

terry

neuvědomuji si, že bych někdy něco koupila na základě TV reklamy.
Ale znám pár lidí, kteří ano a spojeni nebyli. A bylo jim to houbeles platné :(

Vlk-Gabriela

Televizní a ani ostatní reklamy mi nevadí, ale vždycky se při nákupu řídím vlastním rozumem a rozhodnutím.

hanny 2

Já se taky nenechávám ovlivnit!Myslím si totiž,že dobrá věc se prodává sama a nejlepší reklama je „jedna paní povídala“.A to,na co potřebují dávat reklamu,tak asi nemůžou prodat!Jakákoliv reklama je drahá věc a promítne se samozřejmě do konečné ceny výrobku.Navíc když běží reklama v televizi,tak vypínám pozornost!

štamgast

Ne.

MILAN1961

záleží na typu zboží atd…

fablen

ráda občas dám na doporučení reklamy a výrobek (spotřební) vyzkouším. Pokud mi nevyhovuje, pak ho už dál nekupuji.

ThePastel

Sem tam se ovlivnit nechávám, ale pokud se jedná o elektroniku, apod… tak se radši poradím s někým, kdo má zkušenosti.