tony2412

Nechápu to udávání. Jsou za nahlášení otázky administrátorovi nějaké body?

Nikdy by mě nenapadlo, to někam hlásit, co to je za lidi? // No já když se mi nějaká otázka nelíbí, ignoruju ji, nikam to nehlásím,ani by mě to nenapadlo! No lidi jsou různí, a asi za nějaký ten bodík budou hlásit a hlásit…

Nejlepší odpověď
da ny

Asi ne.
Četl jste kodex? Otázka mohla být mimo mísu .)
Někomu se zřejmě nezdála/nelíbila, nebo sem „nepatřila“.
Otázky téměř nepokládám. Odpovědí mi bylo smazáno poměrně malé množství.

Respektuji svobodu rozhodování a volbu druhých.
Svět sepřece nezboří :)

Další odpovědi
Funna

body za to žádné nejsou…a otázky se nahlašují např, když je to reklama, nebo zdublovaná otázka…takové aspoň nahlašuji já…ale někteří mají pocit, že sežrali všechnu moudrost, tak nahlašují kde co…
jenže se nenahlašují se jen otázky, ale i odpovědi a některé jen proto, že se někomu ten druhý znelíbí…

PS: ty budeš moct nahlašovat až budeš „stříbrný“, teď by ti to stejně nešlo, i kdybys náhodou chtěl…

df

Lidí, kteří řeší různé hlouposti a malichernosti je habaděj. Zvykni si na to.