Rozamunda

nechápu proč ty kody u čokolád jako je Milka lepí tak aby to nešlo rozbalit :(

proč to tak lepí ?? vysvětlí mě někdo ? to to neumí lepit o kousek dál ??
Doplňuji:
to jakože by tu čokoládu někdo ukradl ?? :O a nechal tam obal ?? :O někdo může být tak šikovný a odlepit si to ač to u některých čokolád moc nejde a u jiných to jde jak po másle

Odpovědi
Bublinka°°

Oni se to snaží skrýt .. je to proti krádeži.

lukas.zmizik

kup si raději jabko nebo pomeranč a nebudeš řešit tyto problémy:)

Děda Louda

Aby to nešlo rozbalit.

elektrikář

Ono záleří na kvalitě lepidla, a přísdadách na lesklý povrch papírového obalu.

Doplňuji:
Tvé starosti bych chtěl mít a ještě trochu víc peněz.

Krakis

Aby ti šetřili zdraví… 🙂