Gami.Pet

Nechápu :D

Proč v reklamě na vložky říkaji při uniku moči?
Prominte za tu kategorii ale jsem na mobilu (složitějši na vysvětlování) 🙂 :D

Nejlepší odpověď
Ella

protože jsou to inkontinenční vložky – používají se, pokud má člověk problémy se samovolným únikem moči…

Další odpovědi
iceT

vložky jsou menstruační a také inkontinenční,takže-http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mo%C4%8Do­v%C3%A1_inkon­tinence

která postihuje jak ženy,tak muže a někdy i děti,pokud jsou děti třeba ve stresu.Syn kamarádky se počůrával ještě v 10ti letech,ale ne zničehož nic.

anonym

Třeba je také jednou budeš potřebovat a pak pochopíš…