baryyk500

nechápu..........

v kom je chyba? ma kamoska je v seste tride a má anglicky jazyk kazdy predesli rok mela jeducnu a ted ma trojku .je chyba vni nebo ucitelcec

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

v nikom

na to, abychom mohli pravdivě odpovědět, máme málo informací. Museli bychom vědět více o stylu výuky obou učitelek a o přístupu kámošky ke studiu a k angličtině. (Možnost „v nikom“ jsem vybral jen proto, abych vůbec mohl odpovědět.)

Další odpovědi
marci1

v ní

Doplňuji:
Znáš ten citát Lenina ? : „Učit se, učit se, učit se“.

Hamon

v ní

Určitě je chyba v ní, i když může být příčin víc. Ale zrovna angličtinu se může učit i bez učitelky.
Doplňuji:
Mimochodem, už z otázky by mělo být patrné, na co se ptáš. Doplnění by mělo pouze doplňovat, vysvětlovat, upřesňovat.

jáára

v ní

Kelt

v ní

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Pokud byla kamarádka jedničkářka, tak se učila určitým způsobem, který ji stačil. Možná to bylo lehké, angličtina je ze začátku lehká, ale v každé další třídě je těžší. Pokud se učila stejně, jako dříve, ale nemá takový projev, jak je od ní požadované, bude hodnocena hůře. Ty jsi taky chodila po čtyřech, pak jsi běhala a občas si spadla, ale teď umíš chodit, takže bys neměla spadnout. Stejně tak Ta tvoje kamarádka pokud něco uměla a teď to neumí, tak bude za to svým způsobem trestána.
Z textu není jasné, zda učitelka je stejná, nebo je jiná než byla, ale učitelka se musí držet osnov pro danou třídu a tak žáka hodnotit.
Ta tvoje kamarádka si může za tou učitelkou zajít a zeptat se jí, co se jí nelíbí, co dělá špatně, existují rodičovské schůzky, kde si to vyříkají rodiče s učitelem. A šestá třída, to je druhý stupeň základní školy, tak nečekej, že se na Vás bude pohlížet jako na páťáky, kteří měli lehčí školu. Další třída bude ještě těžší.
Učitelka se nezmění, chyba je v ní, hlasuji.

Jádrohlod

v ní

Doplňuji:
Vše již bylo výše napsáno , není co dodat.

lizatko11

v ní

321Mordred

v ní