petra15

Nechaly byste se fotografovat pro Playboy ?

(ja teda ne))

Nejlepší odpověď
zjentek

to dneska nikdo nečte, to je pro holčičky. Jo fotit takle pro Hornbach, v tangách a s pneumatickým kladivem, to je něco jinýho ..myslím já:o

Další odpovědi
led

Bez problémov, aha:
http://nezbed­nicok.blog.prav­da.sk/files/2013/05/­kozmonaut2.jpg

marci1

Klidně, ale musela bych mít na sobě kožich ! 🙂

Lamalam

Dnes už rozhodně ne, před 15 lety možná ano.

anonym

ROFL…
Mě by ani nechtěli – samozřejmě chápu, že otázka je směřována holkám…
😉

Beer4Real

Jsem mladý, krásný a velmi inteligentní tak proč ne?
Až mi zavolají, tak to přijmu.

Rocker

Klidně jo,ale oni by asi nechtěli mě:-)

klob1

Tak spíš už pro něco aktuálnějšího, to asi už není ono v dnešní době. Jsou lepší možnosti. Já ne pro Playboye, ale spíš pro něco užitečnějšího, tak ano. Tedy nemyslím téma Playboye, ale třeba pro TV reklamu, katalogy, filmy, kompars, letáky. A atak podobné. Tak jak to máme v nabídce o zprostředkování.

petra15

zjentek
tak pro holcicky?.....(kdo dale cte: nevhodne pro nezletile)a co rikas tem „slepenym“ strankam v onom casopisu, –to delaji taky holcicky? mile damy–takhle slepene byste pak v Playboji byly…

zzzzz

Zjentku ty už jsi z jégrovek přešel na tanga? Ať nenastydneš, ještě není léto 😁

zjentek

to je nápad- jégrovky a tekuté hřebíky ..jupijoujou jupijupijou

zjentek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wkr_M_jcrP4&lis­t=PLEFCE4A20BB514F­4D

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Tie reklamy sú naozaj šialené, ale aj cieľavedomé.

Hamon

marci1: uvidíme, neholení se prý přichází znovu do módy. Fuj :D

Hamon

Odpovím sem, bo je otázka určena našim krásnějším polovičkám.
Být žena a být k tomu nějaký závažný důvod (např. konkrétní charitativní projekt), pak možná. Jinak ne.
A jako chlap rozhodně ne, jsou dalekou líp koukatelnější věci :)

gagaga

jestli existuje i playboy pro seniory, tak urcite ano :p

  • iv-

zjentek

von právě je pro seniory ..ale ty bys musela fotit flayboy pro juniory :o

gagaga

jo aha ! :)
tak to neee !
to bych nemohla chudackum udelat ;(

led

veru nemala, veď by sa im s tým rodičia zamkli kdesi v tmavom kúte… :)

gagaga

:-*

petra15

:):)